O projektu Koťata zdarma

Podporujeme inzerci koťat zdarma

Web koťata zdarma s bezplatnou inzercí koťat vznikl v roce 2010. Cílem toho projektu je podpořit inzerci koťat, která jsou darována zdarma. Protože takovéto inzeráty se ztrácejí v záplavě komerční inzerce, rozhodli jsme se vytvořit tento web, který nenechá Vaše koťátka upadnout v zapomenutí.

Úspěšnost inzerce

Máme hodně kladných ohlasů na naši kočičí inzerci. Ve spoustě případů jsou koťata velmi rychle darována bezprostředně po zveřejnění inzerátu.

Koťata zdarma v novém

Nyní prošel náš inzertní web kompletní rekonstrukcí. Přibyly nové funkce a sekce a další se připravují. Budeme velmi rádi, když se budete podílet s námi na realizaci. A to jak vkládáním svých inzerátů, osvojovánm zde nalezených koťátek, tak také oceníme Vaše nápady, připomínky a přání. Budujte s námi web, na který se budete rádi vracet...

Jste spokojení, líbí se Vám naše inzerce?

Líbí se Vám web koťata zdarma? Pomozte nám jej propagovat. Můžete o nás psát, odkazovat na web, propagovat v sociálních sítích, vložit na své stránky banner, ikonku, odkaz... Pomůžeme, poradíme, kontaktujte nás. Dejte nám vědět o své propagaci a zveřejníme informaci o vaší pomoci.

Děkujeme všem za Vaši podporu tohoto projektu.